Мер-зрадниця із Кирилівки покликала на море росіян і назвала Україну недодержавою

Новоявлена мера селищної ради Кирилівки, що на Запоріжжі, припала до любителів Путіна.
Ролик з Катериною Уманець, де вона розкрила "всі карти" про своє призначення та підтримку Кремля, з'явився в Telegram-каналі "Боже, яке кончене".
Головні історії дня
"Слава Богу, всі ми розуміємо, що недодержава Україна сюди не повернеться. Звичайно, деякі ще вірять, що повернеться, ну, це їхні проблеми та їхні питання. Так. Я виконуюча обов'язки голови селищної адміністрації Кирилівки", - заявила вона на відео.
Уманець також поскаржилася на велику кількість роботи та кумівство серед чиновників.
“Люди підлі, не хочуть навіть зберігати те, що самі творили. Гасло – треба зруйнувати, щоб не дісталося окупантам. Ну ми всі зберігаємо, відновлюємо. Люди плачуть від того, що не брат, сват, кум, а беремо професіоналів працювати. Звісно, сезону не буде, бо немає Києва, немає Дніпропетровська, всі розраховували…", - наголосила самозванка.
Насамкінець вона запросила до Кирилівки росіян.
“Я запрошую вас, росіяни. Приїжджайте через Крим. Ми маємо чудові бази відпочинку, ми вас зустрінемо", - сказала вона.
У той же час у мережі почали з'являтися контакти Уманець.
Так, в одному з телеграм-каналі повідомили, що колаборантка раніше працювала ріелтером і має судимість.
Як повідомляли ЗМІ, у 2014 році Катерина Уманець у Мелітополі організовувала проросійські мітинги. Також вона була одним із керівників руху "Руська весна". 2022 року напередодні 9 травня з Москви повернулася до Мелітополя.
Нагадаємо, раніше мер Святогірська перейшов на бік окупантів.
Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні - підписуйтесь на наш телеграм канал !