"Ощадбанк" попередив клієнтів про низку важливих змін: чого очікувати з 1 червня

"Ощадбанк" заздалегідь повідомив своїх клієнтів про заплановані зміни, які набудуть чинності вже менш ніж за два тижні. Попередження стосується умов обслуговування платіжних карток і тарифів за поточними рахунками. Банк проінформував громадян про заплановані зміни в окремих тарифних планах.
Так, у рамках тарифних пакетів "Мій рахунок", "Зарплатний" та "МORE" планується впровадження можливості оформлення карток АТБ. Також у пакеті "МORE" буде здійснено оптимізацію окремих тарифів, що стосуються зняття готівки та переказів між картками. Про це пише PMG.ua.
Головні історії дня
За інформацією пресслужби "Ощадбанку", нові тарифи почнуть діяти через два тижні – з 1 червня. Водночас клієнтів завчасно інформують про заплановані зміни.
Читайте також: Куди зникають гроші: що важливо знати про ліміти в "Ощадбанку"
Крім того, у банку повідомили про зниження ціни на NFC-кільце до 31 грудня 2025 року. Цей пристрій має вбудований чип, що дозволяє здійснювати безконтактні оплати – достатньо просто прикласти його під час купівлі в магазині.
У банку також наголосили, що строк дії платіжних карток продовжено до 31 грудня. Тож навіть якщо картка "Ощадбанку" вже формально втратила чинність, її не обов’язково одразу перевипускати – вона залишається активною, і нею можна безперешкодно оплачувати товари та послуги.
Раніше ми розповідали, що в "Ощадбанку" зробили платними низку послуг.
Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!