ukr
русский

Українська авіація знову в дії: з'явилося відео ураження ще одного мосту у Курській області

Анастасія Крищук

Українська авіація знову в дії: з'явилося відео ураження ще одного мосту у Курській області
ЗСУ атакували вже другий міст у Курській області. Джерело: Командувач Повітряних Сил Микола Олещук/Telegram

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук повідомив про успішне знищення українською авіацією ще одного мосту на території Курської області. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Курський напрямок. Ще один міст знищено!" – йдеться в дописі. Він підкреслив, що точні авіаудари українських ВПС продовжують послаблювати логістичні можливості ворога, що помітно впливає на розвиток бойових дій.

Головні історії дня

Також командувач висловив вдячність українським льотчикам за їхню майстерність і досягнуті результати.

Раніше російські Telegram-канали повідомляли про те, що Сили оборони України зруйнували міст через річку Сейм поблизу села Зване в Курській області. Внаслідок цього в Глушківському районі залишився лише один міст у селі Кариж. Це значно ускладнює можливість постачання озброєння та припасів російським військовим, які можуть перебувати в цьому районі.

Раніше ми розповідали, що в Суджі на Курщині створено військову комендатуру, призначено керівника.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!