ukr
русский
Спорт

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу-2022: українки потужно виступили в 1/8 фіналу (відео)

Максим Карпенко

У Мюнхені відбувся Чемпіонат Європи з пляжного волейболу, на якому одна з українських команд дісталася до 1/8 фіналу. Українки Інна та Ірина Махно потужно виступили у поєдинку з дуетом з Нідерландів.

Наші волейболістки (у синій формі), на жаль, поступилися нідерландкам Каті Стам та Раїсі Шун з рахунком 1:2 (15:21, 21:19, 9:15), втім, продемонстрували потужну гру та здатність конкурувати з найкращими командами Європи. Відео змагань пари опублікували на Youtube-каналі центру пляжних видів спорту.

На початку змагань сестри Махно програли у двобої з командою зі Швейцарії, втім, змогли перемогти представниць Нідерландів та вийти до плей-оф.

У першому раунді матчів українки здобули впевнену перемогу в грі проти волейболісток зі Словаччини з рахунком 2:0.

Загалом на змаганнях від України виступили три жіночі команди:Інна та Ірина Махно, Діана Луніна та Валентина Давідова, Євгенія Баєва та Тетяна Лазаренко. Решта пар, на жаль, не вийшли з групового раунду та завершили змагання на 25 місці.

Золото чемпіонату здобули спортсменки з Латвії Анастасія Кравченко та Тіна Граудіна, які у фіналі перемогли швейцарських спортсменок Ніну Брюннер і Таню Хюберлі 2:1 (18:21, 21:15, 15:11). В матчі за третє місце нідерландки Стам і Шюн здобули перемогу в іспанок Даніели Альварес і Тані Морено-Матвєєвої 2:1 (19:21, 24:22, 15:11).

Нагадаємо, у суботу 20 серпня, Олександр Усик у важкому реванші переміг Ентоні Джошуа та відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO, а також виграв вакантний пояс від журналу The Ring.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш телеграм канал!