ukr
русский
English

Кличко назвав дату, коли усі житлові будинки Києва будуть підключені до системи опалення

Ігор Романько

Кличко сказав, коли у всіх житлових будинках Києва включать опалення
Кличко сказав, коли у всіх житлових будинках Києва включать опалення

Мер Києва Віталій Кличко оголосив, що процес підключення житлових будинків до системи теплопостачання в місті буде завершено до початку наступного тижня.

Читайте також: П'ять порад, як обмежити втрату тепла у будинку та квартирі

Головні історії дня

За словами мера, процедура підключення будинків до опалення зазвичай займає близько тижня, оскільки системі потрібен час, щоб набрати робочу потужність. Про це мер столиці повідомив в ефірі телемарафону у вівторок, 17 жовтня.

"До кінця поточного тижня або початку наступного тижня всі житлові будинки будуть отримано доступ до системи опалення", – підкреслив Віталій Кличко.

На сьогодні вже приєднано близько 1500 житлових будинків в Києві, а також приблизно 1700 соціальних об'єктів, включаючи лікарні, школи та дитячі садки.

Мер також розповів, що комунальні служби будуть регулювати потужність опалення в залежності від температури повітря.

Початок процесу підключення житлових будинків до тепла в Києві було оголошено 16 жовтня. З 9 жовтня почалася подача тепла в школи, лікарні та дитячі садки за заявками їхніх керівників.

Раніше ми писали, як скоротити витрати на електроенергію і при цьому не пожертвувати комфортом.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!