Нардеп розповів, скільки чоловіків в Україні "залягли на дно", щоб уникнути призову

В Україні військовозобов'язані мусили оновити облікові дані у ТЦК, ЦНАПі або застосунку "Резерв+" до 16 липня. Однак близько 800 тисяч військовозобов'язаних українців "залягли на дно", щоб уникнути мобілізації.
Про це заявив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Дмитро Наталуха, пише Financial Times.
Головні історії дня
"Близько 800 тис. чоловіків пішли "залягли на дно", щоб уникнути призову. Вони змінили свою адресу та влаштувавшись на роботу, яка оплачується готівкою", – зазначив Наталуха.
Читайте також: Куди звертатись військовослужбовцю після звільнення з ЗСУ
Нардеп відверто визнав, що на хабарі для звільнення від служби ухилянти на рік витрачають від 700 тисяч до 2 млрд гривень. Він наголосив, що працівники ТЦК "націлилися" на компанії, де працівники офіційно оформлені та фізично присутні на виробництві.
На думку Наталухи, з часом дедалі більше українських підприємств закриватиметься через брак людських ресурсів, а до кінця вересня цього року ситуація може досягти критичної точки. Тому важливо ухвалити законопроєкт про економічне бронювання.
Нагадаємо, раніше ми більш докладно розповідали про те, кого з пенсіонерів все ж можуть мобілізувати.
Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!