Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/news/2024/1/30/4235149427269953528657928775525685009139343n1.jpg?size=375x250)
93-та окрема механізована бригада "Холодний Яр" вже багато місяців б’є ворога на пекельному Бахмутському напрямку. Зокрема, на околицях Часового Яру та біля навколишніх населених пунктів, де бої точаться і вдень, і вночі.
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/21.jpg)
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/31.jpg)
Яскравий фоторепортаж 93 ОМБр демонструє, в яких надскладних умовах воюють та відпочивають після боїв наші захисники.
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/101.jpg)
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/111.jpg)
Дивіться відео: Бійці 93 ОМБр показали, як ефективно знищують врага
Український "Жирік" ненавидить окупантів
Холодноярівець із позивним "Жирік" чергує на медичній евакуації в одному з підвалів:
"Тут живуть українці. Окупантам тут робити немає чого. Я сам народився там... – воїн навіть не може вимовити назву країни-агресора, де народився. – Проте, я виріс в Україні, у мене сім’я, жінка, діти тут… Я з 1984-го року живу тут, я себе вважаю українцем… А їх я ненавиджу!"
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/121.jpg)
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/131.jpg)
Раніше з'явилося відео, як бійці 93 ОМБр біля Бахмута "косять ворога" з гармати БМП-2.
![Вогонь і холод: як воюють під Бахмутом воїни 93 ОМБр (фото)](https://i.uaportal.com/gallery/2024/1/30/81.jpg)