ukr
русский

У ракетному ударі по Одеському порту побачили знак

Тетяна Іванова

У ракетному ударі по Одеському порту побачили знак
У ракетному ударі по Одеському порту побачили знак

ЗСУ прокоментували сьогоднішній удар по морському порту Одеси.

Зокрема в ефірі “24 канали" голова прес-центру Оперативного командування ЗСУ Наталія Гуменюк наголосила, що окупанти стріляли саме по зерносховищам.

Головні історії дня

"Високоточними ракетами б'ють туди, куди хочуть потрапити. Ймовірно, що ворог хотів нам дати певний сигнал", - наголосила вона.

З її слів, вранці, 23 липня, окупанти випустили з акваторії Чорного моря чотири ракети "Калібр", дві з них збила ППО. ще дві потрапили до об'єкта інфраструктури порту.

"Спалахнула пожежа, яка була швидко локалізована і ліквідована. Поки що інформації про постраждалих немає", - розповіла вона.

Вона уточнила, що трапилося влучення в насосну станцію.

Нагадаємо, що напередодні Україна, Туреччина та ООН у палаці Долмабахче (Туреччина) підписали документ про експорт зерна з України морським шляхом. Згідно з угодою, "зелені коридори" для експорту зерна з України будуть створені в трьох портах: "Одеса", "Південний" і "Чорноморськ".

Усі вони розташовані на Одещині.

Реакція президента України

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з американськими конгресменами розкритикував ракетні удари з боку Росії після підписання так званої "зернової угоди".

"Це говорить тільки про одне: що б не говорила і обіцяла Росія, вона знаходитиме шляхи, як це не виконувати. Геополітично, зброєю, криваво чи ні, але має кілька векторів, як вона завжди діє", - сказав він.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш телеграм канал!