Американка побила світовий рекорд у бігу

Дар'я Подхалюзіна

Камілла Херрон
Камілла Херрон. Джерело: twitter.com/runcamille

Американська спортсменка Камілла Херрон побила власний світовий рекорд серед жінок, вигравши чемпіонат США з легкої атлетики на 100 миль (160 км) у Неваді.

40-річна спортсменка перевершила свою попередню позначку майже на півтори хвилини, повідомляє ВВС.

Повідомляється, що спортсменка подолала дистанцію за 12 годин 41 хвилину 11 секунд - у середньому близько 7:37 хвилини на милю (1,6 км).

Вона фінішувала майже на півгодини раніше за першого спортсмена-чоловіка Арлена Гліка, який подолав дистанцію за 13:10:25.

"Яка різниця всього за рік", - сказала Херрон, яка посіла четверте місце у 2021 році.

"Я повернулася здоровою, яка бажає перемогти цього разу і готовою дозволити чарам проявитися", - додала вона.

Зазначається, що у своєму першому змаганні у віковій групі 40 – 44 років вона також побила світовий рекорд на 50 миль із часом 6:08:24.

Попередній світовий рекорд Херрон на дистанції 100 миль (12:42:40) було встановлено з листопада 2017 року, коли вона побила стару позначку Енн Трейсон більш ніж на годину.