Морпіхи 36-ї бригади ліквідували спецназ окупантів під Авдіївкою (відео)

Українські військові продовжують завдавати ударів окупантам на Авдіївському напрямку. Зокрема, захисники України змогли розбити росіян зі спецзагону "Шторм".
Ліквідацією ворогів займалися бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського (36 ОБрМП). Про це повідомили на сторінці бригади у Facebook.
Головні історії дня
"Чергова частина відеоматеріалу про те, як морпіхи під Авдіївкою російський спєцатряд "Шторм" ліквідували.Запальна робота 36 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського та 503 Окремий батальйон морської піхоти", – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Бійці 8-го батальйону добровольців показали ефектне відео знищення повної боєприпасів вантажівки ворога
На відео можна побачити, як українські військові завдають ударів за місцем розташування окупантів. Зокрема, для цього з безпілотника в окопи росіян та на ворожу техніку скидаються гранати.
Точний час та місце знищення окупантів не повідомляється з міркувань безпеки.
Нагадаємо, раніше українські військові під Бахмутом провели низку успішних контратак і "накришили" ворогів. Ліквідацією противника займалися бійці 3-ї окремої штурмової бригади.
Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!