Тетяна Іванова

Футбол
Футбол. Джерело: Зображення brokerx із сайту Pixabay

Голи українців принесли команді шанс вийти у фінал чемпіонату світу з футболу.

Зустріч проходила на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго та завершилася перемогою України з рахунком 3:1.

Рахунок у грі відкрили футболісти збірної України: на 33 хвилині матчу гол забив Андрій Ярмоленко, отримавши пас від Руслана Малиновського, а на 49 хвилині ще один гол у ворота шотландців відправив головою Роман Яремчук.

На 79-й хвилині Шотландії вдалося скоротити відставання у рахунку.

Точку в цьому поєдинку поставив Артем Довбік, який на 90+4 хвилині гри вийшов віч-на-віч з голкіпером і забив третій гол України.

Тепер Україна зіграє зі збірною Уельсу за вихід до фінальної частини чемпіонату.

Вирішальний матч відбудеться у Кардіффі 5 червня.

Якщо збірна України зможе пройти Уельс, то у фінальній стадії чемпіонату світу у Катарі зіграють у групі B із командами Англії, США та Ірану.

Мундіаль у Катарі проходитиме з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Раніше легенда футболу Шевченка розповіла про плани воювати за Україну.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні - підписуйтесь на наш телеграм канал !