"Динамо" вилітає з єврокубків

Дар'я Подхалюзіна

Динамо Київ
Динамо Київ. Джерело: facebook.com/fcdynamoua/photos

Київське "Динамо" програло німецькій "Баварії" з рахунком 1:2 у п'ятому матчі групового етапу ЛЧ 2021/2022 на НСК "Олімпійський" у Києві, 23 листопада і вилетіло з Ліги Чемпіонів.

За підсумками всіх матчів "Баварія" набрала максимальні 15 очок, а "Динамо" замикає групу з одним очком, передає Інтерфакс-Україна.

У вчорашній грі перший гол на 14-й хвилині забив нападник "Баварії" Роберт Левандовський.

Другий гол німецькій команді приніс півзахисник Кінгслі Коман на 42-й хвилині.

"Динамо", у свою чергу, відіграло один м'яч на 70-й хвилині. Півзахисник Денис Гармаш у центрі штрафного майданчика замкнув передачу Віктора Циганкова.

Зазначається, що це був найважчий матч для Бваварії цього єврокубкового сезону. Вперше за 5 турів Ліги Чемпіонів у Баварії було так мало гольових моментів, практично стільки ж, скільки їх було у "Динамо".

Повідомляється, що у вчорашньому матчі "Барселона" (Іспанія) та "Бенфіка" (Португалія) була нічия і це залишило київське "Динамо" без єврокубкової весни, оскільки вони вже не зможуть обігнати "Бенфіку", яка зараз має 5 очок.

В останньому турі 8 грудня "Динамо" вирушить до Лісабона, а "Барселона" – до Мюнхена.