Україна програла Росії на ЧЄ-2022 з футзалу

Тетяна Іванова

Футзал
Футзал. Джерело: Зображення planet_fox із сайту Pixabay

Збірна України з футзалу, яка раніше вперше за 17 років вийшла до півфіналу ЧЄ, поступилася своїм суперникам із Росії з рахунком 2:3.

Як повідомляє Hromadske, українці ще боротимуться за третє місце у матчі із переможцем пари Португалія-Іспанія, які зіграють 4 лютого о 21:00.

Зазначається, що за підсумками першого тайму перевага у цьому драматичному матчі залишалася за збірною Росії.

Рахунок відкрили росіяни Антон Соколов та Андрій Афанасьєв.

У той же час, за хвилину після другого пропущеного м'яча Євген Сірий дальнім ударом пробив у кут воріт.

У другому таймі футболіст російської збірної Артем Ніязов ударом через себе забив у ворота України, але за три хвилини Данило Абакшин зміг забити другий гол у ворота Росії.

Зазначимо, що на останній хвилині Україна не змогла реалізувати свого шансу, Петро Шотурма не зміг пробити пенальті.

Збірна Україна на шляху до півфіналу ЧЄ виграла два матчі з чотирьох, а суперники з Росії виграли чотири з чотирьох матчів чемпіонату.