Виникла теорія, чому в росії горять великі торгові центри та магазини

Український журналіст Денис Казанський припустив, чому останнім часом у росії відбуваються пожежі у великих торгових мережах. Нагадаємо, що напередодні в росії вигорів до тла столичний центр Мега Хімки, а сьогодні стало відомо про велику пожежу на каучуковому складі підприємства "Нижньокамськнафтохім".
Про це Казанський написав у своєму акаунті на Facebook. На його думку, таким чином власники бізнесу намагаються "отримати" зі свого дітища останнє.
Головні історії дня
"Хтось навіть грішив на українських партизанів. Але насправді куди реальніша інша версія - ТРЦ спалюють самі власники, щоб отримати страховку і звалити з росії ", - написав він.
Він зазначив, що зараз у росії економічно не вигідно, а санкції зробили все для поступового обвалу ринку.
Казанський наголосив, що продати виробництво за тією ж ціною неможливо, а от отримати страховку та виїхати - цілком.
“А ось отримати страховку і виїхати з грошима з токсичної країни, яка збожеволіла, яка стрімко здичавіла і перетворюється на Іран - ідеальне рішення. За торговий центр у Хімках заплатять близько 30 млрд. рублів. Зараз за ці гроші у росії нічого не продати", - написав він.
На закінчення Казанський пошуткував, що "щури не тільки тікають з корабля "Російська Федерація", але і спалюють його перед затопленням".
Нагадаємо, що нещодавно в Москві спалахнув величезний торговий центр "Мега Хімки". За інформацією ЗМІ, причиною займання в гіпермаркеті OBI стали зварювальні роботи у прибудові до будівлі.
Наприкінці літа сталася пожежа на найбільшому складі росії, компанії OZON. Вогнем було охоплено близько 40 тисяч квадратних метрів складу в Істринському районі Підмосков'я. Причиною пожежі було названо коротке замикання.
Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал !