Disney очолила жінка вперше за 98 років

Головою ради директорів компанії Walt Disney обрали Сьюзен Арнольд – вперше за 98-річну історію гіганта індустрії розваг цю посаду обійняла жінка.
Сьюзан Арнольд, яка була членом ради директорів Disney протягом 14 років, змінить Боба Айгера наприкінці цього року, повідомляє ВВС.
Головні історії дня
"Коли я вступаю в цю нову роль як голова ради директорів, я з нетерпінням чекаю на можливість продовжувати служити довгостроковим інтересам акціонерів Disney і тісно співпрацювати з генеральним директором Бобом Чапеком, оскільки він спирається на вікову спадщину компанії в галузі творчої майстерності та інновацій", - йдеться у заяві Арнольда.
Повідомляється, що Боб Айгер, який був на посаді генерального директора Disney 15 років, подав у відставку ще в 2020 році.
"Сьюзен - неймовірно шанований керівник, чий багатий досвід, непохитна чесність та експертні судження були неоціненними для компанії з того часу, як вона вперше увійшла до складу Ради директорів у 2007 році", - зазначив Айгер.
Зазначається, що раніше Арнольд була керівником глобальної інвестиційної компанії Carlyle.
Вона також обіймала керівні посади у деяких із найбільших компаній Америки.
Її призначення відбувається у міру того, як великі компанії уникають структур управління, в яких ролі головного виконавчого директора і голови виконує одна і та ж особа після тиску з боку експертів з корпоративного управління, інвесторів і, в деяких випадках, регулюючих органів з метою поділу двох ключових посад.