Франція оголосила ревакцинацію

Уряд Франції ухвалив рішення про ануляцію сертифікатів про вакцинацію у тих жителів країни, хто не пройде ревакцинацію до 15 січня 2022 року.
Про це заявив міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран, повідомляє meduza.
Головні історії дня
Веран зазначив, що ревакцинація жителів Франції у віці 18-65 років розпочнеться вже 27 листопада і всім, хто не пройде її до 15 січня, анулюють сертифікати, що підтверджують щеплення від коронавірусу.
"У людей буде два місяці, щоб отримати бустерну дозу вакцини. До 15 січня у більшості пройде від п'яти до семи місяців з моменту проходження повного курсу вакцинації", — сказав міністр.
Зазначається, що такі заходи пов'язані з погіршенням епідеміологічної ситуації у країні.
Нагадаємо, Франція зобов'яже людей старше 65 років до бустерних вакцин.